KONST / Litografier / Grafiskt blad 14097015
nr 1409 7015
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Dagmamman". Signerad, numrerad 2/100. Oramat löst blad. Motivet: 38x28 cm
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:22:22